2022

Ski alpinism, Balea 10,5km 1250m D+

Clasament GeneralNr. StartNumeTimp finalMasculin/ Feminin
11Preda Andrei Gabriel1:19:44M
22Jinga George1:20:39M
34Palici Viorel1:24:17M
43Manea Silviu1:24:55M
55Dobre Vlad1:24:57M
68Cotinghiu Petrut1:27:09M
77Surdu Constantin1:29:09M
810Manea Rares1:31:39M
912Dragomir Șerban1:36:45M
1023Balan Silviu-Constantin1:38:38M
1118Merce Cristian1:42:18M
1236Clinciu Lucian1:50:26M
1335Fratila Catalin1:50:26M
1427Tănase Alin Flavius1:52:51M
1524Munteanu Florin1:54:08M
1622Jinga Nicușor1:55:42M
1714Anicai Valentin Mihai1:58:36M
132Girbacea Miruna1:58:49F
211Dobos Annamária1:59:13F
1819Csongor Laszlo2:02:58M
315Voicu Mara2:06:24F
1917Nicoara Dan Mihai2:14:35M
2028Rosca Maria2:16:49M
2126Albert Dobos2:17:31M
49Manea Alexandra2:27:50F
2234Mitrea Andrei2:31:07M
2316Nagy István2:33:59M
2425Barza Laurențiu2:37:28M
2531Dambean Ovidiu2:43:23M
533Mares Mihaela2:58:22F
2629Gustav Mircea Robert2:59:26M

Ski de tura, Balea 8,2km 870m D+

Clasament generalNr.NumeTimp final
1124Surdu Marian1:14:56M
2114Rosca Tudor1:17:34M
3107Stan Cosmin1:20:06M
4109Ianovici Iosif-Paul1:23:40M
5118Boboc Beatrice1:26:00F
6117Bolindu Lorena1:28:31F
7125Vantoiu Vlad1:31:29M
8111Shonn Christopher1:36:02M
9126Prodan Cristian1:38:22M
10120Preda Maria1:38:44F
11100Plosnita Adriana1:39:28F
12121Bolindu Bogdan1:41:25M
13101Plosnita Adrian1:43:40M
14113Clinciu Ana Maria1:44:48F
15122Furnică Radu1:49:00M
16106Csáka István1:49:30M
17119Blajiu Alexia1:49:43F
18103Arvay Herwig1:50:49M
19108Bryce Iain1:51:24M
20115Ciripoi Viorel Gheorghe2:12:13M
21110Puia Ioan2:33:32M
22102Beleanu Ady03:05:07M
23105Craciun Catalin03:05:07M

CN Schi alpinism, proba individuala

Clasament Open Feminin CNNume
1Rosca Maria
2Manea Alexandra
Clasament Masculin CN U20
1Jinga George
2Cotinghiu Petrut
3Surdu Constantin
Clasament Masculin CN Seniori
1Preda Andrei Gabriel
2Palici Viorel
3Manea Silviu
Clasament Masculin Master (>40)
1Clinciu Lucian
2Tănase Alin Flavius
3Munteanu Florin
Open Feminin Ski Tura
1Boboc Beatrice
2Bolindu Lorena
3Preda Maria
CN Feminin U16 Ski Tura
1Boboc Beatrice
2Preda Maria
3Blajiu Alexia
CN Masculin U16 Ski Tura
1Surdu Marian
2Vantoiu Vlad
3Prodan Cristian
CN Masculin U18 Ski Tura
1Rosca Tudor